Stránka Industrial Design byla založena pod interiérovou značkou Perfect Home s cílem ukázat, jak moc je „industriál“ v kurzu a tento styl zákazníkům více přiblížit.  Zpočátku byla stránka myšlená jako inspirace, ale ukázalo se, že se zákazníci našimi stránkami nejen inspirují, ale rádi si také prezentované věci objednají… Během krátké existence jsme se tudíž stali vyhledávaným partnerem nejen pro koncového zákazníka, ale také pro množství interiérových designérů a architektů, kteří u nás hledají inspiraci a nejnovější trendy.

Vlastní návrhy nábytku z naší dílny inspirované starožitnostmi a nejrůznějšími styly jsou opravdovou inspirací. Pro pohostinství a nejrůznější bary nabízíme široký sortiment nábytku s originálním zpracováním a na zakázku.

Ve spolupráci s designéry jsme velmi aktivní při vývoji nových stylů a kolekcí. Tento nábytek je vyráběn výhradně v našich prověřených dílnách, se kterými máme dlouhodobé vztahy. To zaručuje vysoké standardy kvality a exkluzivitu našeho nábytku.
Inspirací pro naše návrhy je fakt, že čím dál více lidí chce kombinovat více stylů a kultur v jednom uceleném interiéru. Tento eklektický efekt je výsledkem globalizace kultur, způsobené rozsáhlým cestováním, internetem atd… Lidé chtějí spojit moderní design s etnickými styly. V současné době jsou interiéry odrazem naší osobnosti, která poukazuje na naše zájmy, zkušenosti a zázemí.